שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תוכן מקודם

פיננסים | ניתוח

בכירים בבנק ישראל אישרו: אסדרה חדשה מאפשרת לבעלי נכס שסורבו לקבל משכנתא שניה ארוכת טווח

רועי שמיר
רועי שמיר

בנק ישראל פירסם מתווה חדש אשר מקל על בעלי נכס בקבלת משכנתא שניה ובהקטנת ההחזר החודשי • לפי בכירים בענף, מומלץ לבעלי נכס לבצע בדיקת זכאות בהקדם לפני שחלון ההזדמנות נסגר

מעל 47,428 ישראלים בדקו את זכאותם לקבלת משכנתא שניה והצליחו להקטין את ההחזר החודשי בצורה דרמטית, לבדיקה מהירה - לחצו על קבוצת גילכם:

תהליך איחוד הלוואות באמצעות משכנתא שניה

הורגלנו לחשוב שמשכנתא אפשר לקבל רק מהבנקים, ע״פ בנק ישראל, אסדרה חדשה מאפשרת לבעלי נכס לקבל משכנתא שניה מעשרות מוסדות פיננסים נוספים ולפרוס את ההלוואות והחובות לתקופה ארוכה ובכך, להקטין את ההחזר החודשי בעד 70% כל חודש!

מה הקריטריונים?

  • בעלות בנכס נדלנ״י
  • רישום תקין בטאבו או במנהל
  • שיעור חוב (LTV) שקטן מ-70% משווי הנכס

למי זה מתאים?

  • בעלי דירוג אשראי נמוך
  • בעלי הכנסה נמוכה
  • בלעי ריבוי הלוואות וחובות
מעל 47,428 ישראלים בדקו את זכאותם לקבלת משכנתא שניה והצליחו להקטין את ההחזר החודשי בצורה דרמטית, לבדיקה מהירה - לחצו על קבוצת גילכם:

ניסיתם לקבל הלוואה מהבנק וקיבלתם תשובה שלילית? זה ממש לא הסוף

שוחחנו עם יוסי שטרן, יועץ מימון בכיר שהסביר "האזרח הישראלי כבר לא תלוי בבנק. זה מצוין, כי הבנקים מקשים מאוד על קבלת הלוואה. הם כפופים לרגולוציה מאד מחמירה ומדיניות ציות נוקשה ושמים הרבה מכשולים בדרכו של האזרח".

שטרן ממשיך, "ישראלים שהיו בסדר גמור מבחינה כלכלית במשך כל החיים, התנהלו באופן תקין, וחזר להם צ'ק אחד? כנראה שלא יקבלו הלוואה, זה נפלא שהיום יש אלטרנטיבות חדשות".

91% מהישראלים כלל לא מודעים לאלטרנטיבות

העניין הוא שרוב הישראלים בכלל לא מודעים לאלטרנטיבות שלהם. הם הולכים לבנק, מקבלים סירוב, אפילו אם אין להם משכנתא על הנכס.

נעמי ודורון מחדרה, הורים לשתי בנות, שנקלעו לקשיים כלכליים מספרים: "בעקבות עליית הריבית, בלי לשים לב, ההחזר החודשי טפח ומצאנו את עצמנו לא מסוגלים לסיים את החודש. באנו עם כל התקווה לבנק שלנו, שאמור לדאוג לנו – וקיבלנו סירוב מוחלט".

למזלם של דורון ונעמי, גופים פיננסים חוץ בנקאיים מציעים פתרונות יצירתיים, בעזרתם הם הצליחו לסגור את החובות שהכבידו עליהם, בדומה לנעמי ודורון, רבים אחרים זה שיש בבעלותם נכס, יכולים להנות מהלוואה נוחה ומותאמת אישית עבורם גם אם הבנק סירב להם בגלל דירוג BDI שלילי. לא משנה אם חזרו לך צ'יקים או הוראת קבע או שיש לך מספר הלוואות פתוחות להחזיר – סביר להניח שיש פתרון.

מעל 47,428 ישראלים בדקו את זכאותם לקבלת משכנתא שניה והצליחו להקטין את ההחזר החודשי בצורה דרמטית, לבדיקה מהירה - לחצו על קבוצת גילכם:
+13
°
C
+13°
+10°
תל אביב
רביעי, 26
ראה תחזית ל7 ימים

לבדיקה זכאות לקבלת משכנתא שניה בחר\י את קבוצת גילך:

האם גם אתם זכאים למשכנתא שניה?
[מעל 47,428 ישראלים נמצאו זכאים למשכנתא שניה]

בדיקת זכאות להלוואה:

בדיקת זכאות להלוואה לעסק

[34,490 ישראלים נמצאו זכאים להלוואה עד כה]

לקבלת פרטים מלאים על הטיפול מלאו פרטים כאן:

[מעל 27,390 נשים ישראליות התנסו בשיטה עד כה]