דנה וויס | פיננסיים

החיים שלכם כבר לא תלויים בבנק – כך תקבלו הלוואה לכל מטרה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

בעבר מי שרצו לקחת הלוואה, פנו לבנק. אם וכאשר הבנק סירב, הם פנו מתוך ייאוש אפילו לשוק האפור. היום אנחנו חיים בעולם אחר – עולם חדש ונפלא של אפשרויות חוץ-בנקאיות. ואתם? אתם רק צריכים לבחור. 

בזכות משרד האוצר, שלפני מספר שנים פתח את שוק ההלוואות לתחרות גדולה, היום החיים שלכם כבר לא תלויים בבנקים, שמקשיחים תנאים ומעקמים פרצוף בפני מי שרוצים לקחת הלוואה אבל היסטוריית האשראי שלהם לא מושלמת. בפני מי שהם לא לקוחות פרימיום והבנק לא ממש רוצה בטובתם.

זאת לא חייבת להיות הלוואה גדולה. לפעמים הבנק מסרב גם כשמדובר בהלוואה קטנה – הלוואה צנועה לכל מטרה. וכשהוא לא מסרב, לפעמים הוא מסרב לתת תנאים טובים. לשמחתכם, חברות אשראי, חברות ביטוח וקרנות פרטיות נותנות כיום הלוואות לכל מטרה בתנאים מצוינים.

מעל ל-32,565 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות לקבלת הלוואה לכל מטרה. תוך פחות מ-60 שניות מרגע זה, תוכלו לבדוק איזה סכום תוכלו לקבל.

בשביל להתחיל בבדיקה, שכוללת מספר שאלות בסיסיות מאוד, בחרו את קבוצת גילכם:

"הבנקים כבר לא מונעים מהאזרחים להתקדם בחיים"

זהו ציטוט ישיר של אחד הגורמים הבכירים במשק. מדובר בדרג מקצועי בכיר במשרד האוצר, שהבין שהאזרחים תלויים מדי בבנקים, ולכן החליט לערוך שינוי מקצה-אל-קצה: "הבנקים ידעו שהם האופציה היחידה. שיש להם מונופול על תחום ההלוואות. הרי אזרחים נורמטיביים לא ילכו לשוק האפור. מה נשאר להם? רק הבנקים. כשאתה לבד במשחק, אתה מרשה לעצמך לשחק איך שבא לך ולעשות מה שבא לך".

אותו הגורם המשיך וסיפר: "פתחנו את השוק לתחרות, ואט-אט עוד ועוד חברות פרטיות נכנסו לתמונה, והתפתח עולם שלם של אשראי חוץ-בנקאי והלוואות חוץ-בנקאיות, ועולם שלם של אפשרויות עבור האזרחים, ובמיוחד אזרחים שהבנק לא היה מוכן בשום אופן לעזור להם בעבר. כיום הבנקים כבר לא מונעים מהאזרחים להתקדם בחיים".

כך תקבלו הלוואה לכל מטרה בתנאים מצוינים 

את המצב החדש והחיובי שנוצר כדאי מאוד לנצל. אם אתם מחפשים בנרות לקבל הלוואה לכל מטרה, עד לגובה של 50,000 ₪ – אתם חיים בתקופה טובה. 

אם אתם רוצים לרכוש אוטו חדש, רוצים לשפץ את הבית, רוצים לעשות שדרוג בעסק, רוצים לעזור לאחד הילדים להתחתן או רוצים לטוס לחופשה חלומית בחו"ל – אתם יכולים. זה אפשרי.

אם הבנק סירב לכם, אם אתם לא רוצים לקחת הלוואה מהבנק, אם קבלתם הצעה לקחת הלוואה בתנאים גרועים ובריבית גבוהה – הלוואה חוץ-בנקאית תפתור לכם את הסוגיה.

נגמר הסיפור. היום אתם כבר לא תלויים בבנק. 

באמצעות בדיקת זכאות קלה ומהירה, שלוקחת פחות מדקה, תוכלו לדעת האם אתם יכולים לקבל הלוואה חוץ-בנקאית – ובאילו תנאים. על מנת להתחיל את הבדיקה, ענו על השאלה הבאה:

שווקים פיננסיים

הרשמה לניוזלטר

האם אתה זכאי להלוואה לכל מטרה?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

הכספת - כלכלה נבונה

"הכספת" מספקת מידע, חדשות, טיפים, כלים ועדכונים חשובים בנושאים שיעשו לכם סדר ותכנון נכון.

השקיעו בידע הפיננסי שלכם:

בדיקת זכאות להלוואה:

בדיקת זכאות להלוואה לעסק

[34,490 ישראלים נמצאו זכאים להלוואה עד כה]

לקבלת פרטים מלאים על הטיפול מלאו פרטים כאן:

[מעל 27,390 נשים ישראליות התנסו בשיטה עד כה]