מקור: ShutterStock

רועי שמיר | מדור נדל״ן

להרוויח פי 4 יותר משכירות דירה בישראל – כך משקיעים עשירי ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מסתבר שעשירי ישראל כבר עלו על דרך להרוויח תשואה גבוהה פי כמה מאשר התשואה שהם מקבלים בישראל, וזאת אפילו בסיכון נמוך בהרבה. איך? חברות השקעות רוכשות נדל"ן מסחרי בארה"ב, משכירות אותו במחירים גבוהים לתאגידי ענק מקומיים, ומבטיחות למשקיעיהם תשואה גבוהה לשנים רבות קדימה. הרווח: פי 4 או 5 יותר גבוה. הסיכון: נמוך מאוד. מה עוד? באמצעות קרן חדשה של Realco, עכשיו אפשר להיכנס להשקעה גם עם 500,000 שקלים ולהצטרף לאפיק ההשקעה של האלפיון העליון.

כנראה שלא הייתם מסרבים לאפשרות להשקיע בנכס שמושכר ל-10 שנים קדימה למשרד ההגנה האמריקאי, נכון? מידע חדש, שנחשף בלי כוונה, מפרט כיצד משקיעים עשירי ישראל, וכיצד הם עושים תשואה הגבוהה פי 4 מהתשואה על שכירות בישראל, וזאת אף בסיכון נמוך בהרבה. 

כך זה עובד על אמת

חברת השקעות מגייסת השקעות ממספר משקיעים, ורוכשת נכסים במיקומים הכי יוקרתיים בארצות הברית. לא רק שאלו נכסים סופר-יוקרתיים, הם גם מושכרים לשנים רבות מאוד קדימה – ועוד לחברות ולתאגידים הכי גדולים והכי עשירים בארצות הברית, כולל משרדים ממשלתיים ובנקים. הסיכון נמוך בשל כך שמדובר בארגונים גדולים ויציבים ובגלל שחוזי השכירות ארוכים מאוד.

המחירים עולים, ועולים ועולים

"הפטנט הוא למעשה לנצל את עליית מחירי הנדל"ן המסחרי בארצות הברית. יש בניינים יוקרתיים בפריים-לוקיישן שהמחירים שלהם עולים ב- 5%-10% בכל כמה חודשים. הכל בגלל תקופת ההתאוששות מהקורונה, שהובילה לעליית מחירי הנדל"ן המסחרי", אמר לנו גורם בכיר מאוד בשוק הנדל"ן המסחרי בארה"ב.

גם משקיעים בינוניים יכולים להפוך למשקיעים עשירים 

לשמחתם של אנשים שלא נמנים על האלפיון העליון, נפתח לאחרונה מסלול השקעה גם למשקיעים בינוניים, שמסוגלים להשקיע 500,000 ₪ או יותר. כך הם יכולים להצטרף למועדון של האנשים העשירים בישראל, ולהתחיל לקטוף תשואות גבוהות.

"מועדון המשקיעים גדל והתרחב, וכתוצאה מכך הסיכון שהיה נמוך מלכתחילה – עוד יותר יורד עם הזמן. חוץ מזה, כל השקעה מייצרת הכנסה שוטפת וארוכת-טווח בשל העובדה שמדובר בהשכרה של נכסים להרבה מאוד זמן", הוסיף ואמר לנו אותו הגורם.

למידע נוסף על הצטרפות למועדון:

[מספר המקומות מוגבל]

שווקים פיננסיים

הרשמה לניוזלטר

פופולארי

הכספת - כלכלה נבונה

"הכספת" מספקת מידע, חדשות, טיפים, כלים ועדכונים חשובים בנושאים שיעשו לכם סדר ותכנון נכון.

השקיעו בידע הפיננסי שלכם:

בדיקת זכאות להלוואה:

בדיקת זכאות להלוואה לעסק

[34,490 ישראלים נמצאו זכאים להלוואה עד כה]

לקבלת פרטים מלאים על הטיפול מלאו פרטים כאן:

[מעל 27,390 נשים ישראליות התנסו בשיטה עד כה]